Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/igrzyskapolonijne.com.pl/includes/menu.inc).

Zima faktycznie taka zła? Na pewno nie dla każdego. Ci co potrafią korzystać z jej zalet czekają na nią z utęsknieniem

W celu zalogowania

Każdego roku wciąż to samo. Pory roku mijają bardzo szybko, lecz najprędzej ulatuje lato, zaś ciągną i dłużą się miesiące zimowe i jesienne. Oczywiście, to nasze subiektywne odczucie, gdyż tak naprawdę klimat ociepla się i tak mamy dużo ciepłych okresów w roku. Wystarczy zerknąć na stare fotografie, jakie były zimy, jakie powodzie pozimowe.

Teraz częściej powódź zdarza się latem, a kiedyś jak już, to najczęściej właśnie po śnieżnej zimie, gdy hałdy śniegu zaczynały topić się. No i tak, wielu chciałoby, żeby lato trwało wiecznie, ale nie każdy.

Wielu nie potrafi wyobrazić sobie roku bez zimy, bez śniegu. Pamiętają te zimy, gdy śniegu było jak na lekarstwo, nawet w górach. Jeśli pojawią się ludzie, którzy będą narzekać, że lato jest za krótkie, to oni mają „odchyl” w drugą stronę, potrzebują zimy z prawdziwego zdarzenia. Dlaczego? (Wyjazdy na zimę) Odpowiedź nie będzie skomplikowana, chociaż prawdą jest, iż dla każdego człowieka oznacza to coś delikatnie odmiennego.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Author: Midland
Source: Midland
Większość ubóstwiających najchłodniejszą porę roku zapewne korzysta z niej aktywnie. Poprzedniego lata ogląda katalogi, gdzie są buty do snowboardu, wiązania snowboardowe, kaski, kijki i narty, rękawiczki, kombinezony i czapki. Najczęściej używają internetu wyszukując frazy na przykład „buty snowboard”. Jednak, są też inni, kochający miesiące zimowe, a wcale nie korzystają z zimowych szaleństw na nartach czy na snowboardzie. Można określić ich jako ludzi preferujących chłodny klimat, śnieg i arktyczne powietrze. (Studenckie wyjazdy na narty) Takie osoby na pewno by się odnalazły w krajach chłodnych.Bliżej im bowiem do klimatów chłodnej północy niż upalnego Południa. Wreszcie największa grupa jak lubi śnieg to tylko na moment, a najlepiej, jak jest on na święta. To ludzie, którzy nie wyobrażają sobie, aby w święta lub chociażby w zimę nie było ani trochę śniegu. (Polecamy wiązania snowboardowe) Może nie przepadają za zimą, ale sądzą, że to dość dziwne, jeśli w taką porę, jak zima nie pada śnieg. A Ty w jakiej jesteś grupie? A może w ogóle ten temat nie istnieje, gdyż po postu nie znosisz zimy i ten okres w roku mógłby dla Ciebie nie istnieć?
Tags: