Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/igrzyskapolonijne.com.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego większość firm zastępuje sprawdzone, porządne produkty nowym, podobno jeszcze lepszymi modelami.

W celu zalogowania

Firmy cały czas eksperymentują z coraz to nowymi wyrobami, poszukują pomysłów i innowacji które mogą wyprzedzić konkurencję. Jednak w pogoni za nowinkami często okazuje się, że w międzyczasie gubi się to, na co przez lata pracowały kreując swoją markę.Nowe produkty niekiedy mogą być znacznie gorszej jakości, mimo że w pierwszej chwili prezentują się dużo okazalej i ładniej, czasami też fantazje inżynierów mają duży wpływ na funkcjonalność i wygodę używania.
patrz tutaj
Czasami wręcz jest to ciężkie do zrozumienia, że produkt, jaki przez długie lata bardzo dobrze się sprzedawał nagle jest wycofywany z rynku i zastępowany jakimś innym. Rzecz jasna niekiedy tego typu zmiany zmierzają w dobrą stronę, bo pojawiają się coraz to nowe możliwości technologiczne, wymyślane są nowe materiały i rzeczywiście nowe produkty są dużo lepsze. Jeśli producentowi rzeczywiście zależy na tym, aby produkt był rozwijany a nie na szybkim zarobieniu przez ograniczenie kosztów wyprodukowania czy zastosowanie znacznie gorszych materiałów, to może liczyć na to, że nowa linia także zostanie przyjęta przez klientów.Jest jednak wiele towarów, które od kilku czy kilkunastu lat istnieją na rynku i w niezmienionej formie cały czas ich sprzedaż jest na odpowiednim poziomie.

Ta wskazówka z www przypadnie Ci do gustu, gdyż również mówi o podnoszonym w tym wpisie dylemacie. Co równie istotne, robi to w ciekawy sposób.

W takich przypadkach trudno się dziwić, że tak będzie, jeżeli coś zostało wykonane najlepiej jak się da, to ewentualne zmiany będą mogły to jedynie popsuć, co niestety często się już wydarzyło. I w praktyce może to dotyczyć wszystkich grup produktowych, od obuwia do sprzętu turystycznego. Przykładowo wśród piechurów dużą popularnością się cieszą sandały source, od ponad dziesięciu lat w niezmienionej formie kupić je można w dobrych turystycznych sklepach - zobacz.

Kasprowy Wierch
Author: O.Horbacz
Source: http://www.flickr.com
Wygodne i bardzo lekkie doskonale będą się sprawdzać w czasie górskich wędrówek ale także zwykłego wędrowania po mieście.

Zobacz jakie ekstra źródło (http://www.timebutik.pl/zegarki-meskie-puma-c-2_37.html) stało się naszą motywacją. Nie pożałujesz i z przyjemnością przejrzysz wpisy o tym interesującym zagadnieniu. Wejdź w ten link.

Podobnie jest na przykład z niektórymi producentami turystycznych akcesoriów, czego dobrym przykładem mogą być śpiwory małachowski. Tu również niektóre modele od paru lat są sprzedawane w wielu sklepach i cieszą się bardzo dużą popularnością, lecz wynika to z tego że są rzeczywiście najwyższej jakości.
Tags: